Sevindiren haber geldi İsmail Küçükkaya ekrana ne zaman çıkacağını açıkladı bütün yalancılar çatladı..

Günlerdir ekranda olamayan İsmail Küçükkaya müjdeli haberi verdi. Hakkında onlarca dedikodu dolaşıyordu böylelikle yalan patladı.

Sevindiren haber geldi İsmail Küçükkaya ekrana ne zaman çıkacağını açıkladı bütün yalancılar çatladı..
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2020 14:02

Geçtiğimiz günlerde koronavarise yakalandığı açıklayan ismail Küçükkaya bir süre ekrana çıkamayacağını açıklamıştı.

Ancak bu açıklama sonrasında çok sayıda yayın kuruluşu acaba İsmail Küçükkaya'da Fatih Portakal gibi istifa mı etti yoksa siyasete mi girecek iddialarını gündeme taşıdılar.

Oysa Fatih Portakal gibi ne istifa etti ne de siyaset düşüncesi vardı İsmail Küçükkaya'nın. Sadece tedavisini görmekteydi.

Tedavisi olumlu sonuç verdi ve önümüzdeki günlerde yeniden ekran başında olacak. Bu sevindirici gelişmeyi ise bizzat İsmail Küçükkaya kendisi sosyal medya hesabından yaptı.

Uzun bir süredir ekranda olamayan İsmail Küçükkaya 16 Kasım'da ekrana döneceğini açıkladı. Günaydın arkadaşlar evde tedavim ve zorunlu izlolasyonum bitiyor açıklamasında bulunan İsmail Küçükkaya genel sağlık durumunun ise iyi olduğunu açıkladı.

Öksürük ve hafif  halsizlik dışında başka semptomu olmadığını açıklayan ismail Küçükkaya doktorlarının kendisine yönelik tavsiyesine uyarak bir hafta daha dinleneceğini açıkladı.

16 Kasım'da iş başı yapacağının müjdesini veren ismail Küçükkaya ayrıca herkese teşekkür etti. Bu açıklamayla da bıraktı gidiyor siyasete girecek. Kovuldu gibi iddiaların tamamen asılsız olduğu ortaya çıkmış oldu!