Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur Dizisine efsane bir isim daha katıldı! Amca kim belli oldu

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur Dizisine efsane bir isim daha katıldı! Amca kim belli oldu

Show TV'de yayınlanan ve Pazartesi günlerinin en çok izlenen dizisi olan Çukur'da uzun zamandır Koçovalı ailesinin amcası olan Cumali Koçovalı karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Yarımcısına sıklıkla yer verilirken yüzü gösterilmeyen ve...

Show TV'de yayınlanan ve Pazartesi günlerinin en çok izlenen dizisi olan Çukur'da uzun zamandır Koçovalı ailesinin amcası olan Cumali Koçovalı karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Yarımcısına sıklıkla yer verilirken yüzü gösterilmeyen ve sesi hiç duyulmayan amca Cumali Koçovalı'yı kimin oynayacağı belli oldu.

Cumali Koçavalı Aslında Kim?

4 sezondur izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen ve İstanbul'da Çukur isimli bir mahallede yaşayan suç ile içli dışlı olmuş insanların yaşadığı bir mahalleyi ve o mahallenin kontrolünü elinde bulundurun Koçovalı ailesinin hikayesi anlatılıyor.

Geçtiğimiz sezon baba karakteri İdris Koçovalı'nın ölmesinin ardından diziye dahil olan ve bu zamana kadar yüzünü bir kez bile görmediğimiz amca Cumalli Koçovalı'yı usta oyuncu Müfit Kayacan canlandıracak.

Müfit Kayacan;

mufit-kayacan-500x500.png

İdris Koçovalı ile arası bozuk olan Cumali Koçovalı zamanında mahalleden gönderilenlerden. Bu yüzden de ölen Kahraman Koçovalı dışında bu zamana kadar hiçbir çocuk amcayı görmemiş. Çukur'da Nedim karakterinin kendisine hizmet ettiği Cumali Koçovalı, dizinin ilerleyen bölümlerinde kadroya dahil olacak.

Uzun süredir merak edilen Cumali Koçovalı'nın dizide Çukur'u ele geçirmeye çalışacağı düşünülüyor. Erdenet ailesinin en küçük ferdi olan Kulkan Erdenet ile iletişime geçen ve onu kendi tarafına çekmeye çalışan Cumali Koçavalı'nın ilerleyen bölümlerde diziye katılması ile birlikte heyecanın artacağı düşünülüyor.

Müfit Kayacan Kimdir?

17 Ocak 1959 Antalya/ Kaş doğumlu olan Müfit Kayacan, endüstri mühendisidir. Ancak 1983 yılından bu yana tiyatro ile ilgilenmektedir. Uzun yıllardır oyunculuk yapan Kayacan en iyi komedi erkek oyuncu ödülünün de sahibidir.