Show TV son kararıyla seyirciyi çileden çıkardı bir dizi daha final yapıyor

Show TV son kararıyla seyirciyi çileden çıkardı bir dizi daha final yapıyor

Show TV yine kararı ile herkesi şaşkına çevirdi. Ardı ardına tüm dizilerini sonlandıran Show TV'de resmen dizi kalmayacak. Show TV, Çukur ve Ramo'dan sonra bu diziye de final kararı verdi. Seyirci ise mutsuz...

Show TV herkesin tepkisini çeken bir karara daha imza attı. Arıza ve Ramo'dan sonra perşembe akşamları ekranlara gelen Alev Alev de final yapacak. Dizinin son dört bölümü kaldı.

Show TV bu sezon çok kötü iş yapmasa da bazı dizilerine final kararı vermişti. Kanal'ın dört sezondur sevilen dizisi Çukur zaten final yapma kararını almıştı. Ancak pazar akşamları yayınlanan ve çok sevilen dizi Arıza, TRT1'de yayınlanmakta olan Teşkilat'ın gazabına uğrayınca final kararını almıştı. Dizinin seyircileri Show TV'nin bu kararını kınasalar da kanal geri adım atmadı.

Ramo veda etti, sırada Alev Alev var...

Derken görece iyi reytingler alan Ramo da finalini yaptı. Bu finalin ardından Show TV'nin tüm dizilerinin final yapacağı anlaşıldı. Show TV, ya çok zarar ettiğinden ya da mükemmel bir politika izlemek için resmen tüm dizilerine final kararı aldırdı. 

Ramo'nun iyi sayılacak reytinglerine rağmen zaten Alev Alev dizisinin reyting savaşlarından sağ çıkması mümkün görünmüyordu derken beklenen haber geldi. Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü gibi kadın oyuncuları buluşturan dizi  22 Nisan Perşembe günü yayınlanacak 24. bölümünden sonraki 3. bölümde vedasını edecek. Dizi zaten düşük reytingler alıyor ve son günlerde de kötü sinyalleri veriyordu.

Kuzey Yıldızı da final yapacak

Mayıs sonunda Çukur tamamen seyircisine veda edecek. Bunun yanında Haziran ortalarında da Kuzey Yıldız dizisinin final yapacağı biliniyor. Dizi sezonunda umduğunu bulamayan Show TV, yaptığı fevri hamleleri ile herkesin gözünü korkuttu.

Dilan Çiçek Deniz kim?

Alev Alev dizisinde Rüya karakterine hayat veren oyuncu, aslen Sivaslı ve 1995 senesinde dünyaya geldi. Lisede üç sene oyunculuk eğitimi alan Deniz, Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği'nden karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yaptı.  2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında ikincilik elde eden Deniz şimdilerde oyunculuk yapıyor.

İlgili Haberler