Show Tv'de iddialı bir dizi için daha erken final kararı geldi

Show Tv'de iddialı bir dizi için daha erken final kararı geldi

Show TV iddialı dizisine final yaptıracak! Herkesin severek izlediği dizinin final nedeni ise seyircisini üzmeye yetti. Show TV hiç acımadı anında final kararı aldı, peki dizi ne zaman sonlanacak?

İki bölümdür seyircisi ile buluşan Kuzey Yıldızı dizisi için Show TV final kararını duyurdu. Dizi 15 Mayıs Cumartesi akşamı finalini yayınlayarak seyircisine veda edecek. Ordu'da yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisi, aslında Haziran ortalarında bitirilecekti. 

Show TV tek tek dizilerin ipini çekiyor

Finali erkene çekilen komedi dizisinin başrollerinde Aslıhan Güner ile İsmail Demirci çifti vardı. İkilinin uyumu herkes tarafından beğeniliyordu. Ancak Show TV kendi dizilerine tek tek final yaptırıyor. Kuzey Yıldızı dizisinden sonra da Alev Alev dizisinin finali ekranlarda olacak. Show TV daha öncesinde de çok sevilen Ramo dizisine ve pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisine final yaptırmıştı.

Bir ay erkenden bitirildi

Kuzey Yıldızı ise, cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisinin önüne geçmeyi başaramadı. Reyting listelerinde geçtiğimiz hafta total sıralamada dokuzuncu olmayı başarsa da genel olarak listelerde ilk ona giremiyordu. Show TV de kendisine artık kar sağlamayan diziyi bitirme kararı vardı. Aslında dizi Haziran ayının ortalarına kadar sürecekti ancak bir ay kadar erkenden final yapma kararı çıktı. Yönetmenliğini Ersoy Güler'in yaptığı Kuzey Yıldızı dizisinde Toygan Avanoğlu, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi önemli oyuncular da bulunuyor. Dizinin yapımcılığını ise EXXEN'de yayınlanan Ölüm Zamanı ve Sihirli Annem gibi yapımları ile tanınan Süreç film üstleniyor.

İsmail Demirci kim?

Kuzey Yıldızı dizisinin Kuzey Mollaoğlu karakterine hayat veren  başrol oyuncusu İsmail Demirci, 1984 senesinde Ankara'da dünyaya gözlerini açtı. Ünlü oyuncu, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim aldı. Sonrasında sinema ile dizi kariyerine başlayan Demirci, İki Aile dizisinde görülmüştü. Kurtlar Vadisi dizisinde Erkan karakterine hayat veren Demirci, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kemankeş Kara Mustafa Paşa'yı canlandırdı. Çarpışma adlı yapımda da Galip karakterine hayat veren Demirci'nin Kuzey Yıldızı dizisinden sonra ne yapacağı merak ediliyor.

En Yeniler