Show TV'deki Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında Canlı Yayında şok itiraf! Evlilik vaadi ile...

Show TV'deki Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında Canlı Yayında şok itiraf! Evlilik vaadi ile...

Türkiye bu olayı konuşuyor! İlk kez canlı yayına böyle bir isim çıkarıldı. Yaptığı itiraf ile gündeme bomba gibi düştü. Melisay kim? Neden gündeme düştü? Türkiye bu programı konuşuyor! Bomba etkisi yaratan itiraflarda bulundu...

Canlı yayında şok eden itiraf! Melisay sahte gelin olduğunu itiraf etti! İnsanları evlilik vaadiyle dolandırıp paralarını alarak kaçan sahte gelinlerden biri canlı yayına çıkarak tüm detayları izleyenlere anlattı!

Daha önce buna benzer bir olayı seneler önce Uğur Dündar'ın kaçakçı ile yaptığı söyleşide görmüştük. Bugün ise ülkenin her yerinde meydana gelen ve önü alınamayan evlilik vaadi ile dolandırıcılık yapan bir sahte gelin canlı yayına çıktı. Türkiye bu gelini konuşuyor!

Canlı yayında itiraf etti!

Günlerdir ortada dolaşan sahte gelin skandalında yeni gelişme yaşandı. Melisay, üç senedir insanları evlilik vaadi ile dolandırdığını itiraf etti, altınları da eski eşinin işin içinde olduğunu kabul etti. 

Yaklaşık 825 bin lira değerinde altın dolandırıcılığı yaptığını itiraf eden Melisay, altınları eski eşinin sakladığını kabul etti. Altınları üstünde taşımadığını dile getiren Melisay'a programdaki konuklar soru yağmuruna tuttu. Melisay'a korkma arkanda biz varız, devlet var diyen program sunucularına "evet" yanıtını veren Melisay'a kendisini Doğu'ya gönderenin de Emirhan olduğu söyletildi.

Bir daha yayına çıkmak istemiyorum

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına çıkan ve yeri yerinden oynatan açıklamaları ile gündeme gelen sahte gelin Melisay, canlı yayında kendisi ile ilgili suçlamalara cevap vermişti. Melisay, kendisini bu duruma sürükleyen kişinin aşık olduğu Emirhan olduğunu itiraf etti. Canlı yayında ısrarlı sorular sonucunda itiraf gerçekleştiren Melisay, bir daha canlı yayınlara çıkmak istemediğini açıkladı. 

İlgili Haberler