Show TV'nin iddialı Giriş Yapan Dizisi Yayından Kaldırıldı

Show TV'nin iddialı Giriş Yapan Dizisi Yayından Kaldırıldı

Çok iddialı bir şekilde başlamıştı ancak yayından kaldırılma kararı geldi. Show TV yeni dizisini neden yayından çekti? Büyük emeklerle çekilen ancak daha yeni yayınlanmaya başlayan dizi neden çekildi? Show TV'den şaşırtan hamle...

Show TV'nin yeni başlayan ve iddialı bir hikayeye sahip olan dizisi Kırmızı Kamyon, çarşamba akşamı ikinci bölümünü yayınlayacaktı ancak Show TV diziyi kaldırma kararı aldı. Sebebi ise...

Reytinglerde kötü bir sonuç alınca...

Kırmızı Kamyon çok iddialı bir şekilde fragmanlarını yayınlamış ancak yayınlandığı gün çok güçlü rakipleri olduğu için reytinglerde ilk on listesine bile girememişti. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan dizinin yayınlandığı akşam haftalardır birinci sırayı kaptırmayan TRT1'n tarihi dizisi Kuruluş Osman ve Kanal D'nin entrikalı dizisi Sadakatsiz yayınlanıyor. Büyük bir reyting savaşı döndüğü için Show TV farklı bir hamle yapmaya karar verdi.

Haziran'da tekrar gelecek

Diziyi bekleyenleri üzen bu gelişme aslında kötüye işaret de değil. Çünkü dizi aslında tamamen yayından kaldırılmadı. Yaz sezonu olan Haziran'ın başında tekrar yayınlanmaya başlayacak. Sil baştan tekrar yayınlanacak olan dizi, reyting yarışında yaz dizilerinin önüne geçebilir. İkinci fragmanı yayınlanan dizi Haziran'da tekrar baştan izleyicileri ile buluşacak.

Çarşamba akşamı ise Show TV ekranlarında Kırmızı Kamyon dizisi yerine komedi programı Güldür Güldür programının tekrarı yayınlanacak.

Seyirci karardan memnun kalmadı

Dizinin Haziran ayında yayınlanacak olması haberine seyircilerden ise olumsuz bir tepki geldi. Güzel bir konuya sahip olan dizinin entrikalı klasik aşk hikayelerinden daha az izlenmesini üzücü bulan seyirciler, oyunculara yazık oldu sözleri ile tepkilerini dile getirdi.

Kırmızı Kamyon konusu ne?

Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır gibi usta oyuncuları bünyesinde toplayan dizi aksiyon ve dramı bir araya getiriyor. 10. Ev imzalı yapımın senaryo koltuğunda ise Sema Ergenekon bulunuyor. İtfaiyecilerin karşılaştıkları sıkıntıları konu edinen dizi bir yandan da kızı için hukuk mücadelesi veren bir itfaiyeci ile yanarak can veren eşinin ölümünün sorumlularını arayan iki adamın birleşen yollarını seyirciye aktaracak.