Adam Daha Da Korkusuzlaştı Fatih Portakal'ın Erken Seçim Şartı Gündeme Oturdu

Korktu kaçıyor denen Fatih Portakal muhalefete tam gaz devam ediyor. ERKEN SEÇİM açıklaması gündeme oturdu

Adam Daha Da Korkusuzlaştı Fatih Portakal'ın Erken Seçim Şartı Gündeme Oturdu
Yayınlanma Tarihi : 11 Ağustos 2021 19:14

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında beklenmedik bir kararla ekrandan çekilen Fatih Portakal zirvedeyken FOX TV ana haber sunuculuğundan istifa etmişti. İstifası sonrası çeşitli iddialar gündeme gelmişti.

Korktu kaçıyor bundan sonra etliye sütlüye karışmayacak hatta tarımcı olacak bile denmişti.

*********

O ise tam tersini yaptı. Kanaldaki çizgisinden daha sert bir noktaya geldi. Yaptığı yorumlar sosyal medya üzerinden devam ederken kurduğu youtube kanalıyla da fırtınalar estirdi.

**********

Şimdilerde ise Fatih Portakal gündeme oturacak bir erken seçim yorumunda bulundu. Türkiye'yi erken seçime götürecek kişilerden bahsetti.

**********

Bir yandan da AKP'ye yakın yazar Abdulkadir Selvi'ye ağır bir göndermede bulundu. Durmuyor dur durak bilmiyor. Korkup kaçtı denilen Fatih Portakal sosyal medyayı yıkan bir mesaj daha yayımladı:

İşte o mesaj

Ha şunu bileydin! Fal açmaya, analizler yapmaya gerek yok. Seçime götürecek 2 isim var: AKP’den canı sıkılırsa Bahçeli, MHP’nin yerine yedek bulacak olursa Erdoğan. İkisi aslında birbirinin #Brütüs’ü…

FATİH PORTAKAL'IN MESAJI KISA SÜREDE GÜNDEME OTURURKEN CUMHURİYET GAZETESİ DAHİL ÇOK SAYIDA YAYIN KURULUŞU YİNE PORTAKAL'I TIPKI BİR MUHALEFET LİDERİ GİBİ MANŞETE ÇEKTİ...

 

İlgili Haberler