AKP'de beklenmedik yeni istifa

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen gördüğü lüzum üzerine görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AKP'de beklenmedik yeni istifa
Yayınlanma Tarihi : 18 Nisan 2022 18:33

AKP teşkilatlarında peş peşe istifalar gelmeye devam ediyor. Bu istifalar ya kadın kolları başkanlıklarında ya gençlik kolları başkanlıkların da oluyor.. Bazı ilçe başkanlarının da görev bıraktıkları oluyor.

Özellikle AKP'nin kalesi konumundaki İstanbul'un Bağcılar ilçesindeki 15 yıldır görevde bulunan belediye başkanı Lokman Çağırıcı'nın istifası deprem etkisi yaratmıştı:

AKP'de yeni bir istifa haberi de Alanya'dan geldi.

lidergazete.com tarafından yayınlanan bir haberde; Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen'in istifa ettiği haberine yer verildi

İSTİFASIYLA İLGİLİ DE BİR AÇIKLAMA YAPTI

Yılmaz İçmen istifasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı..

Bilinmesini isterim ki, hiçbir hesap yapmadan, bize öğretilen siyasetin hizmet için mücahitlik tarafı ile ilgilendik.

Hiçbir zaman siyasetin ticari kısmında olmadık. Aktif olarak 6 yıldır çeşitli kademelerde beraber çalıştığımız arkadaşlardan haklarını helal etmesini diliyorum. Benden yana haklarınız helal olsun. Biz bir ekibiz. Görmüş olduğum lüzum üzerine görev yaptığım Ak Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan istifa ediyorum. Saygılarımla