AKP'de yeniden yapılanma başladı! Peş Peşe istifalar

Erken seçim iddiaları gündemden düşmezken AKP'de peş peşe istifa haberleri geliyor. Son istifa Bodrum'dan

AKP'de yeniden yapılanma başladı! Peş Peşe istifalar
Yayınlanma Tarihi : 26 Mayıs 2022 00:11

ULUSALPOST.COM/ Gündemden Erken seçim haberleri düşmüyor. AKP'de ise büyük bir hareketlilik var. AKP teşkilatlarından son dönemde çok sayıda istifa haberleri geliyor. AKP Yönetiminin seçimlere yeni yüzlerle katılabileceği güçlendiren bir hazırlığın işareti görülüyor aslında bu istifalar.. Gelen son dakika haberine göre Şubat 2020 tarihinde göreve gelen AKP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının istifa ettiği duyuruldu.

AKP'nin Bodrum Teşkilatındaki bu yeniden yapılanmayla ilgili bir açıklamada yapıldı. Yapılan bu açıklamada '' 2023 seçimlerine yönelik yaptığımız çalışmalarda yeniden yapılanmaya gidiyoruz, bazı arkadaşlarımız yaşamını yitirmiş bazıları istifa etmişti, yolumuza yeni yönetim ile devam edeceğiz. Seçimlere daha güçlü daha organize girebilmek için parti yönetimi beni yeniden görevlendirdi. AK Partiyi Bodrum’da hak ettiği yere taşıyacağız. Yeni yönetim kurulu üyelerimizi de en kısa zamanda açıklayacağız'' ifadelerine yer verildi.

BAŞKANDA AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Öte yandan bodrumdabirgun.com sitesinde yer alan habere göre; AKP Bodrum İlçe Başkanı  Osman Gökmen “2023 seçimlerine yönelik yaptığımız çalışmalarda yeniden yapılanmaya gidiyoruz, bazı arkadaşlarımız yaşamını yitirmiş bazıları istifa etmişti, yolumuza yeni yönetim ile devam edeceğiz'' açıklamasında bulunmuştu.. 

 

İlgili Haberler