AKP'lilerle Düğünde Buluşan Aydın Doğan'a Fatih Portakal'dan Ağır Sözler

Elindeki tüm şirketleri elinden giden ve medya imparatorluğu çöken Aydın Doğan beklenmedik düğünlerle gündeme gelince Fatih Portakal isyan etti.

AKP'lilerle Düğünde Buluşan Aydın Doğan'a Fatih Portakal'dan Ağır Sözler
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2021 18:35

Yediği vergi cezaları sonrası adeta elindeki medya imparatorluğu çöken ve medyada neyi var neyi yoksa satarak çekilen Aydın Doğan sıra dışı haberlerle gündeme geliyor.

Şimdilerde AKP'lilerin düğünlerinde boy gösteren devrik medya patronu Aydın Doğan gazeteci Fatih Portakal'ın da radarına takıldı.

Sosyal medyasından bu düğünlerle ilgili açıklamalarda bulunan Fatih Portakal kimsenin dile getiremediği bir soruyu gündeme getirerek Aydın Doğan'ı çileden çıkaracak bir paylaşım yaptı.

Medyaradar'da yer alan habere göre: Meclis Başkanvekili MHP'li Celal Adan'ın oğlunun düğününde iş insanı Aydın Doğan, eski başbakanlardan Binali Yıldırım ve MHP lideri Devlet Bahçeli aynı masada oturmuş, ortaya çıkan kareler çok konuşulmuştu.

Gazeteci Fatih Portakal söz konusu düğünle ilgili sosyal medyasından şunları yazdı:

 ''Elindeki şirketleri gitti. Medyasını Demirören’e satmak zorunda bırakıldı. İşin tuhafı başına gelenlere rağmen hala o masada olabiliyor'' diye yazan Portakal, ''Bazılarının siyasetçi, işadami, gazeteci ilişkisini hiç çözemedim. Hayırlısı'' 

Fatih Portakal'ın mesajı kısa sürede gündem olurken çok sayıda kullanıcı Fatih Portakal'a dik duruşundan ötürü teşekkür etti.

Zira Fatih Portakal'ında baskı sonucu istifa ettiği öne sürülmüş ve susup kenara çekileceği iddia edilmişti.

Ancak Fatih Portakal böyle yapmamış gazeteciliğe sosyal medya üzerinden devam ederek yaptığı muhalefeti daha da sertleştirmişti.