AKP'nin 2 numaralı ismi oy oranlarını açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Mustafa Şen, "bende yalan yok" deyip, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son seçim anketini açıkladı.

AKP'nin 2 numaralı ismi oy oranlarını açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 12 Şubat 2022 20:48

AKP'nin oy oranını ne kadar merak ediliyor. Muhalefete yakın anket şirketleri AKP'nin oyunun yüzde 40'ın altında olduğunu öne sürüyordu.

Haber3'ün derlemesine göre buna benzer bir açıklama da bizzat AKP'den geldi. AKP'nin 2 numaralı isimlerinden Genel Başkan yardımcısı Mustafa Şen, A haber ekranlarında AKP'nin son oy oranını açıkladı.

Bende yalan yok diyen Mustafa Şen açıklamasında ''Tek araştırma yapmıyorum. Her ay yapıyorum, karşılaştırıyorum. Doların 18 lira olduğu dönem 40'ın altındaydı, paketten sonra 40'ın üstüne çıktı. Bir süre orada devam etti. Sonra bu fiyatlarla, faturalarla, şunlarla, bunlarla tekrar geriye düştü. Önce 37 küsura düştü, şu an da 34-36 aralığında bir yerde seyrediyor. Tek sayı demiyor olmamın sebebi bu. 3-4 araştırmaya bakıyorsunuz hepsi farklı diyor. O aralıkları söylüyorum." ifadelerine yer verdi...

Mustafa Şen sözlerini ''Hala AK Parti birinci parti. İkinci partiyle arasındaki fark her zaman yüzde 10-15 arasında. Muhalefet kendini sorgulamalı." ifadeleriyle noktaladı...