AKP'nin tam da istediği oldu Muhalefet havlu attı!

Muhalefet kanadından gelen son açıklamalar şaşırtmaya devam ediyor

AKP'nin tam da istediği oldu Muhalefet havlu attı!
Yayınlanma Tarihi : 05 Ağustos 2022 19:58

Cumhur ittifakının adayı belli. Recep Tayyip Erdoğan. Erken seçimde henüz yok ama muhalefetin de adayı iyice belli olmaya başladı.

Gelecek Partisi ve Demokrat Parti itiraz etmeyeceğini söylüyor Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına.. Bugün Konda eski genel müdürü Bekir Ağırdır'da içeriden aldığı bilgileri sızdırdı. Tüm muhalefet medyası da o sözleri manşetlere çekti.

Neymiş efendim Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu artık CHP'nin listesinde yok aday Kemal Kılıçdaroğlu olacakmış:

Bakın bu sözleri sıradan bir isim değil yayınladığı her anketle seçimi bilen bir adam söylüyor. Bekir Ağırdır'ın bu duyurusu aslında şu gerçeği ortaya çıkarıyor.

Muhalefet kazanmak istemiyor.

Elinde bir planı programı yok. O yüzden de anketlerde Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu hatta Meral Akşener'in bile gerisinde kalan Kılıçdaroğlu'nu aday yapmak istiyorlar. HDP ise Mansur Yavaş aday olursa oy vermeyiz diyerek muhalefete ayar çekiyor. Türkiye gerçeğinde HDP'nin destekleyeceği bir adaya oy çıkmayacağı da gayet iyi bilindiğinden muhalefet havlu atmış görünüyor. Genel kanı arkadaş bunlara şu dakikadan sonra güven olmaz yönünde. Meral Akşener bu oyunu bozdu bozdu. Bozmadı geçmişler ola AKP'nin de tamda istediği gibi 11.balkon konuşması gerçekleşecek gibi duruyor