Aydemir Akbaş Gönlündeki Cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Anketlerde Kemal Kılıçdaroğlu geri planda olmasına rağmen Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun adaylığına CHP Genel Merkezi ısrarla karşı çıkıyor. Tartışmalara Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Aydemir Akbaş'ta dahil oldu

Aydemir Akbaş Gönlündeki Cumhurbaşkanı adayını açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 30 Mayıs 2022 12:18

CHP medyasında hemen hemen her gün Kemal Kılıçdaroğlu güzellemeleri yapılmaya devam ediyor. Seçmenin büyük bir bölümü Mansur Yavaş'ın aday olmasını isterken ısrarla CHP yönetimi bu taleplere karşı çıkmaya devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan karşısında kazanmasına çok sayıda anket şirketi imkansız gözüyle bakılıyor. Bu gerçek açıkça ortada olmasına rağmen gönlümdeki aday Kemal Kılıçdaroğlu diyenlerin sayısı artıyor.

Eren Erdem, Tunç Soyer, Muhittin Böcek, Murat Ongun'den sonra şimdi de Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Aydemir Akbaş'ta tartışmalara dahil oldu. Aydemir Akbaş'ın açıklamaları Kemal Kılıçdaroğlu yandaşı gazeteler tarafından manşete çekildi. Peki Aydemir Akbaş'ın gönlündeki aday kimdi? Sıkı durun oda Kemal Kılıçdaroğlu aday olmalı diyor.

Haber3'te yayınlanan habere göre; Usta oyuncu Aydemir Akbaş "Samimi Haber" isimli Youtube kanalına yaptığı açıklamada çok önceden Demokrat Partili olduğunu söyledi.

Bu seçimlerde kucaklayıcı adaleti savunan bir aday olması gerektiğini ifade eden Akbaş, Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı.

Akbaş, Başbakan olarak görmek istediği ismin ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener olduğunu belirtti.