Bakan Soylu'dan Hain Açıklaması! "Çocuk, Eren Bülbül'ün katillerinin arkadaşlarına 'hain' demiş

Süleyman Soylu, Erdoğan'ın Trabzon'daki mitinginde kendisinin de bulunduğu sahneye çıkartılan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için "Hain" diyen çocuk hakkında twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu'dan Hain Açıklaması! "Çocuk, Eren Bülbül'ün katillerinin arkadaşlarına 'hain' demiş
Yayınlanma Tarihi : 30 Ocak 2022 22:32

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Trabzon mitinginde yaşanan olay için oldukça sert tepki gösterirken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan dikkat çeken  bir açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trabzon'daki mitinginde bir  çocuk eline mikrofonu alıp CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için hain demiş ve Erdoğan'a oy istemişti.

O görüntülere CHP'den büyük tepki gelirken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'da twitter hesabından tartışmalara dahil oldu.

Bakan Soylu twitter hesabından yayınladığı mesajda ''*Bir çocuk ağlar, Cumhurbaşkanı merak eder. Çocuk, derdini anlatır ve ardından Cumhurbaşkanımızın elinden mikrofonu kapmak ister.*Herkes çocuğun atikliğine tebessüm ederken lider, çocuğu kırmaz…*Çocuk, Eren Bülbül’ün katillerinin arkadaşlarına “hain” demiş. “Çocuktan al haberi” ifadelerine yer verdi. 

İlgili Haberler