Bakan Varank'tan Ekrem İmamoğlu için çarpıcı sözler! Rize mitingini sorguladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Rize'de miting yapmasına Bakan Mustafa Varank sert sözlerle yüklendi ve sosyal medya hesabından tepki gösterdi

Bakan Varank'tan Ekrem İmamoğlu için çarpıcı sözler! Rize mitingini sorguladı
Yayınlanma Tarihi : 04 Mayıs 2022 22:52

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Rize mitingi tartışılmaya devam ediyor. İmamoğlu'nun mitinginin üstü kapalı olarak Cumhurbaşkanı adayı olarak sahadayım anlamı taşıdığını  ifade edende var gündemde kalmak için bunu yapıyor diyende.. 

İddialara göre Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz gezisi CHP Genel Merkezinde de tartışılıyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olmasını isteyen çevreler bu geziden rahatsız.

Geziyi eleştiren bir isim daha var. Bakan Mustafa Varank...

Duvar'da yer alan habere göre; Mustafa Varank, Ekrem İmamoğlu'nu hedef alarak Rize mitingiyle ilgili oldukça sert sözler sarfetti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Karadeniz turuna çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından  açıklama yapan Varank, "İstanbul'un belediye başkanı, neden Rize'de miting yapar?" dedi.

Mustafa Varank twitter hesabından İmamoğlu'nun Rize mitingiyle ilgili olarak  şunları yazdı.

İstanbulun belediye başkanı;

NEDEN Rizede miting yapar?

NEDEN partisinin logo ve otobüsünü kullanmaz?

Zarar ettiği iddiasıyla öğrenci biletine bile zam yapan İETT'nin otobüsünü kendisi için tâ Rizeye NEDEN yollar? diye soramayanlar

Belediye hakkında neden yazdığımı soruyor...