Bbp Genel Başkanı Destici, İmamoğlu'nun yediği yemeğin hesabını sordu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bu faturayı İmamoğlu kendisi mi ödedi, yoksa belediye bütçesinden mi ödendi?" diye sorarak Ekrem İmamoğlu'na seslendi

Bbp Genel Başkanı Destici, İmamoğlu'nun yediği yemeğin hesabını sordu
Yayınlanma Tarihi : 02 Şubat 2022 22:14

BBP Genel Başkanı Destici, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef aldı.

Daha önce ben Kasaptan et almak yerine kuzu kestiriyorum çıkışıyla gündem olan Mustafa Destici çok ağır sözlerle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na seslendi. Yediği yemeğin faturasının 48 bin lira olduğunu öne süren Destici bu faturanın kim tarafından ödendiğinin açıklanmasını talep etti.

Mustafa Destici'nin konuyla ilgili açıklamasından bazı başlıklar.. 

"Bu faturayı İmamoğlu kendisi mi ödedi, yoksa belediye bütçesinden mi ödendi?"

Ekrem İmamoğlu'nun İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi ile görüşmesine değinen Destici, "Millet karla mücadele ederken gitti, bir balıkçıda gizli saklı yemek yiyordu ifşa oldu. 48 bin liralık fatura. Kamuoyu halen bunun cevabını alabilmiş değil. Bu faturayı İmamoğlu kendisi mi ödedi, yoksa belediye bütçesinden mi ödendi? Bunun cevabını halen alabilmiş değiliz. Bunun cevabını bekliyoruz. Açıklıktan, şeffaflıktan bahsedenler bunu söylesinler" diye konuştu.

 

Kaynak:Haber Kaynağı