Berat Albayrak'ın istifasında bomba Devlet Bahçeli İddiası

Hazine ve Maliye Bakanlığından istifa eden Berat Albayrak hakkında 1 yıl sonra bomba bir iddia gündeme geldi. İddiayı gündeme getiren isim ise Ali Babacan liderliğinde kurulan Deva Partisi'nin üst düzey bir ismi.

Berat Albayrak'ın istifasında bomba Devlet Bahçeli İddiası
Yayınlanma Tarihi : 12 Ocak 2022 17:21

1 yıl önce ınstagram hesabından istifasını duyurarak gerek bakanlık görevine gerekse siyasete veda eden Berat Albayrak bugün olmuş tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Deva Parti'li bir yönetici gündeme bomba gibi düşecek iddialarda bulundu. Henüz iddialarına ne AKP ne de MHP'den bir cevap gelmedi.

Yeniçağ'da yer alan habere göre; DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen yaptığı açıklamada son dönemde AK Parti üzerindeki etkisi giderek artan  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı. Berat Albayrak’ın istifasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin parmağı olduğunu söyleyen DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, "Bahçeli, askıda ekmek kampanyası ile Berat Albayrak’ın ipini geçmişte çekti. Bu yaşadığımız ekonomik sıkıntı, ülkede adalet olmadığı içindir. Bu ülkede bırakın insanların hukuk güvenliğini, insanların kanun güvenliği kalmamıştır” ifadelerini kullandı.

Deva Partisi Genel Başkan yardımcısı Mehmet Emin Ekmen bu açıklamaları Medyascope‘a yaptı..