Can Ataklı'dan Ekrem İmamoğlu'na çok ağır sözler! İflah olmayacak bu adam

Gazeteci Can Ataklı youtube kanalında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sert sözlerle hedef aldı! İmamoğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığına da kapıları kapatan Can Ataklı çok ağır sözlerle İmamoğlu'na yüklendi

Can Ataklı'dan Ekrem İmamoğlu'na çok ağır sözler! İflah olmayacak bu adam
Yayınlanma Tarihi : 30 Mayıs 2022 12:26

Cumhurbaşkanı adayları arasında ilk sıralarda yer alan Ekrem İmamoğlu'na muhalif kimliğiyle bilinen Can Ataklı'dan ağır eleştiriler. Can Ataklı youtube kanalı üzerinden yapmış olduğu bir yayında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu zam üzerinden sert sözlerle eleştirdi. Van'da bir tartışmaya giren Ekrem İmamoğlu'na tepki gösteren Can Ataklı, Ekrem İmamoğlu için çok ağır ifadeler kullandı. Can Ataklı'nın o sözleri bir anda gündem olurken AKP'ye yakın haber siteleri de o açıklamaları manşetten verdiler.

Haber7.com'un derlemesine göre; Can Ataklı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Van ziyaretiyle ilgili olarak sert sözlerle eleştirdi.  Can Ataklı'nın youtube kanalında yapmış olduğu açıklamanın ayrıntıları şu şekilde oldu.

İFLAH OLMAYACAK BU ADAM

İmamoğlu kendini bir kez daha ateşe attı. İflah olmayacak bu adam. Maalesef CHP'nin küçük bir kesimi efsunlaşmış gibi "İmamoğlu olmazsa kaybederiz" havasında. Ben iki eleştiri yaptığımda da AKP'li mi oldun diyorlar. Kardeşim adam kendi kendini zaten mahkum etti. Gitti Negehan Alçı'yı aldı yanına. Biz dedi "Bunlara anlatacağız" dedi. 

Van'da durup dururken ordaki bir vatandaşla kavgaya tutuştu. Yalan söylüorsun, atıyorsun diyor vatandaşa. Adam diyor ki "Ben İstanbul'a gittim, otobüse üç kat para ödedim." Hava da basacak ya, aç telefonu sen İETT genel müdürüne... O ne dedi: Evet efendim beyefendinin söylediği doğru. Çift katlı otobüslerde çift basıldığı için onunki böyle oldu. 

Bunlar bile gösteriyor. Daha kendi kurumundaki zam oranını, bilet fiyatını bilmeyen kişiyi sen alacaksın cumhurbaşkanı yapacaksın. Allah aşkına güldürmeyin, bırakın, bunu eleştirenlere de çemkirmekten vazgeçin. Hakikaten sinir bir durum. Çünkü herkes liyakatıyla anılmalı. Liyakatıyla yoluna devam etmeli.