Can Ataklı'dan Yuvarlak Masa Tepkisi! Altı adam oturmuşlar bir adam etmemişler

Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı yayınladığı videoda Millet ittifakı tarafından oluşturulan altılı masa toplantısına tepki gösterdi.

Can Ataklı'dan Yuvarlak Masa Tepkisi! Altı adam oturmuşlar bir adam etmemişler
Yayınlanma Tarihi : 15 Şubat 2022 20:50

CHP, İyi Parti, DP, GP, Deva ve Saadet Partisi tarafından oluşturulan yuvarlak masa toplantısına gazeteci Can Ataklı tepki gösterdi. Can Ataklı sert sözlerle altı siyasi partinin liderini eleştirdi. 

Yenişafak gazetesinde yer alan habere göre; Altı muhalefet partisi genel başkanının çalışma yemeği ardından yaptığı yazılı açıklamada, alınan kararların kamuoyuna 28 Şubat günü duyurulacağı belirtildi.

28 ŞUBAT TERCİHİNE TEPKİ

2843676-810x458.jpg
Açıklama için 28 Şubat darbesinin yıldönümünün seçilmesi, tepkileri de beraberinde getirdi. Korkusuz gazetesi yazarı, CHP yandaşı Can Ataklı da eleştirenler arasında.

YouTube hesabından paylaştığı videoda, “Altı tane adam oturmuşlar. Bir adam etmemişler” diyerek tepkisini dile getiren Ataklı, şunları söyledi:

HANGİ AKIL YAPTI?


Böyle bir mantık olur mu? 28 Şubat dediğiniz zaman en aptalı bile Türkiye'de “28 Şubat'ı hortlatmaya çalışıyorlar” diyecek. Hangi akıl yaptı, tahmin ediyorum. Babacan’la diğeri fişeklemiştir.

Gazeteci Can Ataklı, CHP'ye yakınlığıyla bilinen tele1 televizyonunda da CHP'ye yönelik ağır eleştirilen yönelten bir isimdi. Can Ataklı ani bir kararla CHP'nin basın bülteni gibi yayın yapan TELE1'den istifa ederek Flash TV'ye katılmıştı. Ataklı hem Flash TV'de hem de youtube üzerinden yayınlarına devam ediyor.