Erdoğan tüm liderlere teşekkür ederken tek bir ismi unuttu

Koronavirüse yakalanan Erdoğan kendisine geçmiş olsun dileklerini ileten liderlere teşekkür etmişti. Tek bir isme teşekkür etmediği ortaya çıktı.

Erdoğan tüm liderlere teşekkür ederken tek bir ismi unuttu
Yayınlanma Tarihi : 07 Şubat 2022 18:14

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Koronavirüse yakalanmasının ardından Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere çok sayıda siyasi parti lideri sosyal medya hesaplarından Erdoğan'a geçmiş olsun dileklerini iletmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da Doğu Perinçek dahil bir çok siyasi parti genel başkanına geçmiş olsun mesajları nedeniyle teşekkür etmişti.

Erdoğan'ın teşekkür etmediği bir isim ortaya çıktı.

Haydar Baş'ın kurduğu Bağımsız Türkiye Partisi'nin Genel Başkanı Hüseyin Baş'a teşekkür etmediği ortaya çıktı.

Haydar Baş, geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Sonrasında ise oğlu Hüseyin Baş, Bağımsız Türkiye Partisi'nin Genel Başkanlığına seçilmişti.

image-1605516483.png

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre; Erdoğan'ın sosyal medyadan her lidere tek tek teşekkür ederken bir tek Bağımsız Türkiye Partisi Lideri Hüseyin Baş'a teşekkür etmemesi dikkat çekti. BTP Lideri Hüseyin Baş sosyal medya hesabından, "Koronavirüs testi pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a ve eşi Emine Erdoğan'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, şifalar diliyorum." diyerek geçmiş olsun dileklerinde bulunmuştu.