Erdoğan ve Bahçeli'den Flaş Görüşme! Görüşmede İmamoğlu konuşuldu mu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir görüşme gerçekleştirildi. Görüşmede Ekrem İmamoğlu detayı merak konusu oldu.

Erdoğan ve Bahçeli'den Flaş Görüşme! Görüşmede İmamoğlu konuşuldu mu?
Yayınlanma Tarihi : 05 Ocak 2022 19:04

Devlet Bahçeli dün yaptığı açıklamada Ekrem İmamoğlu'nun görevden alınmasını  istemişti. Bu açıklamasının ardından flaş bir görüşme gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştiren Bahçeli'nin bu görüşmede Ekrem İmamoğlu hakkında herhangi bir yorum ve değerlendirme yapıp yapmadığı bilinmiyor. Ancak görüşmede güncel konuların değerlendirildiği belirtiliyor. 

İHA'da yer alan habere göre: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2022 yılının ilk görüşmesini Bahçeli'nin evinde gerçekleştirdi. Görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Ankara'daki evinde ziyaret etti. Bahçeli, Erdoğan'ı Beytepe'deki evinin kapısında karşıladı.

İki liderin görüşmesi saat 14.05'te başladı. 2022 yılının ilk görüşmesi olma özelliğini taşıyan ve basına kapalı olarak gerçekleşen buluşma, yaklaşık 1 saat sürdü. Görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Devlet Bahçeli'ye öğrencilik dönemine ait kütük defteri ve kitap hediye ettiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Bahçeli'yi en son 4 Ağustos 2021 tarihinde yine Ankara'daki konutunda ziyaret etmişti. İki liderin görüşmesi 50 dakika sürmüştü.

Kaynak:Haber Kaynağı