Erdoğan'dan CHP'ye ağır suçlamalar! CHP bir milli güvenlik sorunudur

Kanal D'de canlı yayın konuğu olan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan söz konusu yayında ''CHP bir milli güvenlik sorunudur'' dedi

Erdoğan'dan CHP'ye ağır suçlamalar! CHP bir milli güvenlik sorunudur
Yayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2022 00:23

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D'de açıklamalarda bulundu. Erdoğan söz konusu programda CHP yönetimini ağır sözlerle hedef aldı.

Erdoğan'ın CHP ile ilgili açıklamaları şöyle oldu

CHP'nin bu teröristlerden birsini gazeteci diye savunmuş olması ve şu anda gazetecilerden hapiste olanlar var. Bunlara yönelik olumlu bir yaklaşımımız yok.

Terör örgütü ve siyasi uzantısı, malum parti yerine devletin söylediklerine kulak verselerdi, böyle utanacak hale düşmezlerdi. O hapistekilerin de gazeteci değil, terörist olduğunu en baştan beri söyledik.

Onlarda yüz yok. Yargı bunları terörist oldukları için cezalandırıyor, mahkum veya tutukluyor. Resmi internet sitelerinde de tutuklu gazeteci diye gösterdikleri raporu hale gösteriyorlar. Yani hala teröristin arkasındalar. Bu teröristin çantasında kamera taşıdığını yazmışlar.

O terörist sırt çantasında taşıdığı keleşle yaptı. 'Bunların yaptığı hükümet eleştirmesi değil, devlet düşmanlığı' derken bunları kast ediyorum. CHP milli güvenlik sorunudur. Bu oyuna gelmeyeceğiz. Bunların mutlaka terörle, dağla bağlantısı var. Bunları bileceğiz, adımları ona göre atacağız.