Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun canlı yayın davetine ağır sözler!

Kılıçdaroğlu'nun Canlı yayına çıkalım davetine Erdoğan cevap verdi! Seni muhatap almam

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun canlı yayın davetine ağır sözler!
Yayınlanma Tarihi : 12 Ocak 2022 17:51

AKP Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerek Başbakanlığı gerekse Cumhurbaşkanlığı döneminde siyasi liderlerle tartışma ekranına çıkmıyor.

Erdoğan son olarak AKP iktidar olmadan önce eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile canlı yayına çıkmıştı. İktidar olduktan sonra ise liderle bir daha canlı yayına çıkmadı. Bu durum CHP tarafından sert sözlerle eleştiriliyor.

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Mustafa Şentop Habertürk televizyonunda canlı yayında polemiğe girmişti. Kılıçdaroğlu bunun üzerine Erdoğan'ı da canlı yayına davet etmişti. Erdoğan o davete yanıt verdi.

Haberler.com'dan Erdem Aksoy'un haberine göre dün yapılan AK Parti MYK toplantısında bu konu da gündeme geldi. MYK toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan burada CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun davetine de değindi.


 
"KARŞISINDA MUHATAP BULMAK İSTİYOR HERHALDE"


Habertürk canlı yayınına Meclis Başkanı Mustafa Şentop ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Erdoğan'ın, Kılıçdaroğlu'nun, "Şimdi Saray da bizi dinliyor. Onun da bağlanmasını istiyorum" sözlerine "Karşısında muhatap bulmak istiyor herhâlde. Muhatap alınmak istiyor. Ben seni muhatap alır mıyım?" yanıtını verdiği öğrenildi.