Ersan Şen, Cumhurbaşkanı adaylığına hazırlanıyor! Meydanda okudu

Halk TV ekranlarında "Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız" sorusunun yöneltildiği Ersan Şen, "Aday olabilirim, daha iyisini yaparım" açıklamasında bulundu.

Ersan Şen, Cumhurbaşkanı adaylığına hazırlanıyor! Meydanda okudu
Yayınlanma Tarihi : 28 Eylül 2022 15:50

Muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı kim olacak merak edilirken Ersan Şen, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ersan Şen'in açıklamaları kısa sürede gündeme otururken aday olması durumunda daha iyisini yapacağını da söyledi.

Halk TV'de konuşan Ersan Şen'in açıklamaları Ankara gündeminde de çok konuşuluyor.

Ulusalpost.com haber muhabirlerinin edindiği bilgiye göre; Ersan Şen, aday olabileceğini açıkladığı konuşmasına şu ifadelerle devam etti;

"Ciddi bir görüşme yapmadım. İki cümle söyleyeyim. Hiçbir şeyden çekinmem, öyle bir kompleksim yok. Kendimi de aşağı görmem. Neşat Ertaş'ın dediği gibi halk seni bir yere götürür o yerden alır. Eğer götürürse götürür, eğer bu olursa ve çoban ateşleri yanarsa bizim de bir yerimiz varsa halk götürürse o yere gideriz.

ersan-sen-6684.jpg

Daha iyisini yaparım onu da söyleyeyim. Ben bu ülkenin değişime ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bunun için halkın istediği desteği lazım. Çoban ateşlerini yakan ben olurum başkası olur."

İlgili Haberler