Fatih Portakal ilk kez böylesine ağır konuştu! Doğruysa risk büyük

FOX TV eski Ana haber sunucusu Gazeteci Fatih Portakal beklenmedik bir çıkış yaptı; Fatih Portakal sosyal medya hesabından ilk kez böylesine sert konuştu

Fatih Portakal ilk kez böylesine ağır konuştu! Doğruysa risk büyük
Yayınlanma Tarihi : 19 Nisan 2022 13:53

FOX TV Ana haber sunuculuğunu bıraktıktan sonra Fatih Portakal kendi kabuğuna çekildi. Ancak kendi kabuğundan bile muhalefet yapmayı sürdürüyor. Gerek youtube gerekse sosyal medya üzerinden dikkat çeken çıkışlar yapan Fatih Portakal bu kez çok ağır konuştu.

MUHALEFETE UYARI GİBİ SÖZLER

Şimdilerde muhalefet seçimi çantada keklik görüyor. Hatta Kılıçdaroğlu bile aday olsa seçimi kazanacağız yaygarası koparıyor. Oysa durum hiçte öyle değil. Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan karşısında kazanma şansı olmadığı gibi iktidarın da seçim kaybetmeye niyeti asla yok.

Hatta Kılıçdaroğlu'nun adaylığı AKP'nin en çokta istediği şey.

DESTİCİ'DE KILIÇDAROĞLU DEDİ

Ekrem İmamoğlu, Tunç Soyer, Muhittin Böcek, Eren Erdem gibi isimlerin ardından Cumhur ittifakının küçük ortaklarından BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'de seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı hak eden bir isim olduğunun altını ısrarla çizdi. 

Kılıçdaroğlu aday olacak mı olmayacak mı bilinmez ama Fatih Portakal bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündemi alt üst etmeyi başardı.

Paylaşımında iktidarı hedef alan Fatih Portakal şunları yazdı ve seçimin ertelenebileceğini öne sürdü.

"Sokağa inip, vatandaşa “durumun nasil?” diyebilecek hallari kalmadı. Bitmedi, bu daha başlangıç. Böyle giderse asıl ve büyük cezalandırma sandıkta olacak. Kaybedeceklerini görürlerse seçimi bile öteleyebilir bu zihniyet!" dedi.