Fatih Portakal'dan Sedat Peker'le İlgili Çarpıcı İddia! Sözleri Sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Gazeteci Fatih Portakal Sedat Peker'in iddiaları sonrası dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Fatih Portakal'dan Sedat Peker'le İlgili Çarpıcı İddia! Sözleri Sosyal medyayı ayağa kaldırdı
Yayınlanma Tarihi : 08 Ağustos 2021 02:08

Hakkında Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla yakalama kararı bulunan Sedat Peker yine sosyal medyayı ayağa kaldıran paylaşımlar yaptı.

Sedat Peker daha öncede birden fazla iddiada bulunmuş ancak organize suç örgütü olduğu iddiasıyla yakalama kararı bulunduğu için iddiaları ciddiye alınmamış ve savcılar harekete geçmemişti.

Bu duruma dikkat çekmek isteyen gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili çarpıcı bir çıkış yaptı.

Portakal'ın paylaşımı Yeniçağ gazetesi başta olmak üzere Yurt gazetesi gibi CHP'ye yakınlığıyla bilinen çok sayıda haber sitesinin de manşetine çekildi.

Yeniçağ'da da yer alan habere göre Fatih Portakal'ın yazdıkları şu şekilde:

"Sedat Peker’in söyledikleri, yazdıkları sadece iddia olarak kalıyor. Savcılar tarafından araştırılmıyor.

Olsun varsın, birçok insan söylediklerini dinliyor, yazdıklarını okuyor. Devran döndüğünde belli ki pazar çok karışacak.

Arkası çorap söküğü gibi gelir sanki."

070820211707101270732.jpg

Öte yandan Fatih Portakal'ın mesajına bazı vatandaşlar da tepki gösterdi. CHP iktidar olsa değişen bir şey olmayacağını dile getiren vatandaşlar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun devri sabık yaratmayacağız açıklamasını hatırlattılar.

Bilindiği gibi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha önce yaptığı bir açıklamada Devri Sabık yaratmayacağız açıklamasında bulunmuş ve sözleri büyük tartışma yaratmıştı.

İlgili Röportaj Hürriyet tarafından da haberleştirilmişti.. 

İlgili Haberler