FOX TV Muhabiri: Sorma Dediği Soruları Sorduğum İçin Toplantıya Alınmadım

FOX muhabiri ile AKP sözcüsü Ömer Çelik arasındaki gerilimde yeni perde. FOX TV muhabiri toplantıya neden alınmadığını açıkladı..

FOX TV Muhabiri: Sorma Dediği Soruları Sorduğum İçin Toplantıya Alınmadım
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2021 17:31

AKP farklı seslere tahammül edemiyor. AKP medyasının büyük bir bölümünde farklı bir ses ve farklı bir soru görebilmek mümkün değil.

FOX TV ise son dönemin en muhalif haber kanallarından. AKP ile yıldızı da pek barışmayan FOX TV yine bir tartışmayla gündeme geldi.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in, FOX TV muhabirinin neden toplantıya alınamadığı hakkında yaptığı, "Kişisel problemdir" şeklindeki açıklamasına muhabir Barış Kaya'dan sosyal medya hesabı üzerinden sert bir yanıt geldi.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre: Muhabir Barış Kaya, "Fox Muhabirini kişisel davranışları yüzünden salona almadım. Buranın kuralları var"demiş. Ruhsar Pekcan sorusunu sorma demişti sordum.. Erdogan Bayraktar sorusunu soracağımı da biliyordu.. Salona almadi. "Kişisel" degil. Sorma dedigi soruları sorduğum için almadi salona." dedi.

323485-1246x1173.jpg

BU İLK DEĞİL

Daha önce de FOX TV muhabirleri başka bir AKP'li bakanla sorun yaşamışlardı. Fatih Portakal döneminde de FOX TV AKP'li siyasetçilerin hedefinde olan bir kanaldı.

Şimdilerde de Selçuk Tepeli yönetimindeki FOX haber AKP'liler tarafından sevilmeyen kanallar arasında yer alıyor.

REYTİNGLER ZİRVEDE

Öte yandan AKP'lilerin pekte sevmediği FOX Haber zirvede 1.olarak yerini korumaya devam ediyor.