Gündem Fena Sarsıldı Gül Cumhur İttifakının adayı olabilir

Siyaset gündemini sarsan çarpıcı bir iddia gündeme geldi. iddialara göre Abdullah Gül Cumhur ittifakı adayı olarak seçime girebilir..

Gündem Fena Sarsıldı Gül Cumhur İttifakının adayı olabilir
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2021 18:16

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan yazmış olduğu yazıda Abdullah Gül'e yakınlığıyla bilinen Fehmi Koru'yu hedef alan bir yazı yazdı. Yazısında Abdullah Gül'le ilgili de bomba bir iddia gündeme getirdi.

İddialara göre Gül'ün Cumhur ittifakının adayı olarak seçime girebileceği konuşuluyor. Henüz bu yazıya Gül cephesinden bir yanıt gelmedi. Ancak Korkusuz yazarı Ahmet Takan'ın yazısında kullandığı ifadeler gündeme bomba gibi oturacak türden oldu..

Yazısında ilgili bölüm şu şekildeydi:

Hani şu, İstanbul’da, Abdullah Gül’ün 4-5 çok yakın adamı ile birlikte yaptığınız çok özel toplantı var ya… Abdullah Gül’ün ilk başta katılmadığı sonradan yemekli bölümüne dahil olduğu toplantı… O toplantıda neler konuştunuz?.. Abdullah Gül’ün Cumhur İttifakı’nın adayı yapılması için hangi stratejileri uzun uzun tartıştınız?.. Sonra ne kararlar alındınız?.. Tayyip Erdoğan’ın özel sağlık durumu ile ilgili hangi özel bilgileri masaya yatırdınız?.. Ne hesap kitap yaptınız?.. Sen anladın onu Fehmi efendi!.. Demek ki, iş öyle senin yazdığın gibi değilmiş…

Bak Fehmi efendi!..

Eski günlerinize dönmek için nasıl yanıp tutuştuğunuz ve nasıl tepindiğinizi çok iyi biliyorum. Sizlere bir tavsiye de bulunayım (öyle kendinizi sağa sola vurmayın) ;

Ahmet Takan'ın yazısının devamı Korkusuz'daki köşesinde..