İsmail Küçükkaya Açıkladığı Meral Akşener Gerçeğiyle Herkesi Şaşırttı

Meral Akşener'e yapılan büyük ayıp FOX Sunucusu İsmail Küçükkaya tarafından gündeme getirildi ve herkes şaşırdı.

İsmail Küçükkaya Açıkladığı Meral Akşener Gerçeğiyle Herkesi Şaşırttı
Yayınlanma Tarihi : 05 Eylül 2021 23:51

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Türkiye'den Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a geçiş yaptı. Yaptığı bu ziyaret sıradan bir ziyaret değildi.

Oldukça büyük önem taşıyan bir ziyaretti.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener beraberindeki bir grup yardımcısıyla dün Türkiye ile Hollanda arasında oynanmakta olan 2021 Avrupa Şampiyonası'nın üçüncülük maçında A milli Kadın Voleybol Takımı'nı desteklemek amacıyla Belgrad'a gitti. Bu kafile içerisinde gazeteci İsmail Saymaz ve FOX Sunucusu İsmail Küçükkaya'da yer alıyordur.

Mücadelenin ardından Meral Akşener A Milli kadın Voleybol Takımındaki oyuncularla görüşmek istedi. Ancak Milli Oyuncuları Meral Akşener'in kutlamasına izin vermediler. Federasyon Meral Akşener'e izin vermezken AKP'li Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na ise izin verdi. 

Türkiye'nin en güçlü muhalefet partilerinden biri olan İyi Parti'nin Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyetinde İçişleri Bakanlığı da yapmış Meral Akşener'e yapıldı üstelik bu uygulama.. FOX Sunucusu İsmail Küçükkaya'da bir yazı yazarak yaşananları tek tek anlattı. İşte Oda TV'nin yayınlamış olduğu o yazıdan ilgili bölüm: 

İSMAİL KÜÇÜKKAYA'NIN YAZISI

Akşener’e baktım, salonda çok coşkuluydu. Neşeliydi. O videoyu izleyin lütfen. Sıcak görüntüler. Akşener’i hiç öyle görmemişsinizdir. 

Hep birlikte “İzmir Marşı” ve “Dağ Başını Duman Almış” marşları söylendi. Kızlarımızı alkışladık. 

Akşener’in bir kadın siyasetçi olarak o maça, Belgrad’a gitmesi ayrıca anlamlıydı. Şık bir jest, sembolik değeri yüksek bir katılımdı. Toplamda 16 saatlik bir seyahat. Gece 2’de İstanbul’a indik. Ama yüzler gülüyordu. Her şey çok güzeldi. Kızlarımıza çok teşekkür ediyoruz. 

Bu arada önemli bir not daha…

Akşener kızlarımızla görüşmek istedi. Moral vermek üzere maçtan önce, hadi bunu geçtik, kutlamak üzere maçtan sonra yanlarına gitmeye çalıştı; izin verilmedi. Lütfü Türkkan defalarca Federasyon Başkanını da aradı ki; tüm bu başarıların ardında Federasyon Başkanı ve yönetiminin emeği çok… Sorunu çözmek istedi. Olmadı. Bu ayıp sizce kimindir?