İyi Parti kurucularından Vedat Yenerer istifa etti

İyi Parti kurucusu Vedat Yenerer istifasını duyurdu ve sonrasında yaptığı açıklamada "Bana söyleyecek sözü olanlar sosyal medya sayfalarından yazmasın; kendilerini ekranlara davet ediyorum" ifadelerine yer verdi.

İyi Parti kurucularından Vedat Yenerer istifa etti
Yayınlanma Tarihi : 18 Ocak 2022 02:27

Son dönemde üye sayısını en fazla artıran partilerden biri olan İyi Parti'de beklenmedik bir istifa gerçekleşti. 500 bin üye sayısına ulaşan İyi Parti'de beklenmedik bir istifa depremi yaşandı. Partiden henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

İyi Parti kurucularından olan Vedat Yenerer'in istifası şok etkisi yarattı.

T24'ün aktardığı habere göre; Parti yönetiminin kendisine karşı bir tavır aldığını belirten Vedat Yenerer, "Şu andan itibaren İyi Parti ile hiçbir bağım kalmamıştır" dedi.

İyi Parti kurucularından Vedat Yenerer, partisinden istifa etti. Yenerer, kararını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Yenerer, "Şu andan itibaren İyi Parti ile hiçbir bağım kalmamıştır. Bana söyleyecek sözü olanlar sosyal medya sayfalarından yazmasın. Kendilerini ekranlara davet ediyorum. Kim haklı kim haksız millet karar versin.." sözlerini kaydetti.