İyi Parti'de Kılıçdaroğlu krizi! Yavuz Ağıralioğlu'nun istifa edeceği iddiaları! Parti mi değiştiriyor?

İyi Parti'deki Kılıçdaroğlu krizi büyüyor. Yavuz Ağıralioğlu'nun istifa edeceğine yönelik söylentiler var

İyi Parti'de Kılıçdaroğlu krizi! Yavuz Ağıralioğlu'nun istifa edeceği iddiaları! Parti mi değiştiriyor?
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2023 01:33

CHP ve HDP arasındaki yakın ilişkiden rahatsız olan isimler arasında yer alan İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu, Ankara gündeminden düşmüyor.

Ulusal Post'un Ankara kulislerinden edindiği bilgilere göre Yavuz Ağıralioğlu zehir zemberek bir açıklama ile İyi Parti'den istifa edebilir.

Yavuz Ağıralioğlu'nun Bağımsız milletvekili adayı olacağına yönelik söylentiler var.

İstanbul Milletvekili olan Yavuz Ağıralioğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı olmaya hazırlandığı iddiaları da var. 

AKŞENER ADAY GÖSTERMEYECEK İDDİALARI

Öte yandan İyi Parti kulislerinde Akşener'in flaş bir hamle yaparak Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkan isimleri aday göstermeyeceğine yönelik söylentiler var. O isimler arasında Yavuz Ağıralioğlu'nun da olacağı öne sürülüyor.

ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR

SABAH'da yer alan bir haberde; Yavuz Ağıralioğlu'nun zehir zemberek açıklamalarına da yer verildi.  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinin Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına boyun eğmesi sonrası sessizliğini bozdu. İstifa edeceği iddia edilen Yavuz Ağıralioğlu, Akşener ve İYİ Parti'yi ağır sözlerle eleştirdi, "İYİ Parti'nin rencide edildiğini, genel başkanımızın hakarete uğradığını düşünüyorum.  İYİ Parti'nin siyasi gardını düşürdü bu. Hiçbir şey olmamış gibi değil benim kalbim..." dedi.