İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu: Erdoğan, karşısında Kılıçdaroğlu'nu istiyor;

Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşın İyi Parti'den dikkat çeken açıklama: İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu dikkat çeken bir iddiada bulundu.

İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu: Erdoğan, karşısında Kılıçdaroğlu'nu istiyor;
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2022 18:32

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kazanması durumunda kazanmasına kesin gözüyle bakıyor CHP Genel Merkez yöneticileri.

CHP destekçisi olduğu açıkça ortada bilinen gazeteciler de böyle düşünüyor.

Ancak İyi Parti'den farklı sesler gelmeye devam ediyor.

Meral Akşener kazanacak aday ısrarını katıldığı her platformda dile getiriyor. Karar TV'ye konuk olan  İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu'da dikkat çeken bir iddiada bulundu ve Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı olduğunu ima eden açıklamalar yaptı.

Yavuz Ağıralioğlu şunları söyledi

"Tayyip Bey'in en çok görmek istediği aday, konuşmalarına bakınca... Yıllardır ısrarla ve inatla Sayın Kılıçdaroğlu'nu karşısında görmek istiyor. Ben kaybetme korkusunu dillendiriyorum, endişeli davranıyorum. Bu seçmen isteksizliğini gözardı etmesek mi diyorum... 'Yavuz Ağıralioğlu iktidar cenahının kulisini dillendiriyor' diyorlar. 

Sağ seçmenin oy isteksizliğini mevzu ediyorum ben. Arkadaşların tahammülsüzlüğünden iş bana suçlama yapmaya geldi. Hükümete istişarelere kapalı, farklı seslere tahammülleri yok diyenlere bakın... Bize demokrasi vadedenlere bakın... 

Bana bir haftadır 'kaybedebiliriz' kaygısından dolayı, söyledikleri lafları devlet, millet düşmanlarına söyleyemediler." 

Yavuz Ağıralioğlu'na flaş destek!

Öte yandan genç kuşak gazetecilerinden Sadık Şimşek'te Yavuz Ağıralioğlu'nun açıklamasına destek verdi.

Sosyal medya hesabından Şimşek şunları yazdı;