Kemal Kılıçdaroğlu ölümden döndü! Kaos girişimi! Son anda kurtarıldı iddiası

Eski AKP milletvekili şimdinin Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, 2019 yılında Ankara'nın Çubuk ilçesinde CHP lideri Kılıçdaroğlu'na linç girişimiyle ilgili bomba etkisi yaratacak bir iddiada bulundu! Özdağ'ın iddiası tam bir facia

Kemal Kılıçdaroğlu ölümden döndü! Kaos girişimi! Son anda kurtarıldı iddiası
Yayınlanma Tarihi : 30 Mayıs 2022 00:03

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na linç girişiminde bulunulmuş ve bu girişim yetkililerin araya girmesiyle son anda önlenmişti. Kılıçdaroğlu'na saldıran saldırgan hakkında da soruşturma başlatılmış sonrasında bu saldırgan serbest bırakılmıştı.

Eski AKP'li Selçuk Özdağ şimdilerde Ahmet Davutoğlu liderliğindeki Gelecek Partisi'nde siyaset yapıyor. Selçuk Özdağ o linç girişimi hakkında skandal iddialarda bulundu. Üstelik bu iddialar yenilir yutulur türden iddialar değildi. CHP'ye yakın bir TV kanalında konuşan Selçuk Özdağ bir anda iddiasıyla gündem belirledi. 

thumbs-b-c-f3f599a9b6b442a6276ed953b69fc184.jpg

Halk TV'de katıldığı bir programda konuşan Özdağ, hedefte bir kişinin yumruk atması olmadığına dikkat çekerek, "Bakın Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı, öldürülecekti. Kesinlikle öldürülecekti" dedi. Özdağ, Kılıçdaroğlu'nun öldürülmesinin ardından Türkiye'de bir iç savaş provasının yapılacağını iddia ederek, "Kaos iklimi oluşturulacaktı ve OHAL ilan edilecekti" dedi.