Mahir Ünal, Erdoğan'ın prompter konuşmasını Kılıçdaroğlu'na Saydırarak Böyle Savundu

AKP'li Mahir Ünal'dan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için sert sözler! prompter krizinde Mahir Ünal'da tartışmaya katıldı

Mahir Ünal, Erdoğan'ın prompter konuşmasını Kılıçdaroğlu'na Saydırarak Böyle Savundu
Yayınlanma Tarihi : 12 Ağustos 2021 16:53

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Kanal ile Cnn Türk yayınına katıldı. Ortak yayında konuşurken sosyal medyaya düşen bir görüntü tartışma yarattı.

Adeta  ‘prompter’ fotoğrafları gündem oldu.

Bu fotoğrafa en sert tepkiyi ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gösterdi. Fotoğrafları dalgaya alan isimlerden birisi ise Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan oldu.. 

KILIÇDAROĞLU AĞIR KONUŞTU
 
Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Erdoğan, bırak “sorulara” vereceğin cevapları, bana edeceğin hakaretleri bile promptera yazdırmak zorunda kalıyorsun. Bir ilçe sular altında, ciddi felaket haberleri peş peşe geliyor ama senin ülkeyi yönetme kapasiten yok. Gazeteci fısıldaması ile söyleşi de gördü ülke sayende…” açıklamasında bulunarak adeta ateş püskürdü..

MAHİR ÜNAL'DAN KILIÇDAROĞLU'NA AĞIR SUÇLAMALAR

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre: Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt ise Mahir Ünal'dan geldi yine aynı şekilde sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu’nun tweetini alıntıyarak prompterı savundu.

Ve Ünal yaptığı açıklamada  şunları kaydetti..

“Kasetle iş başına gelen,her seçimi kaybeden,bugüne kadar bir kez kendi fikri ile konuşmayan,hiç bir milli meselede bir kez olsun bu ülkenin yanında durmayan,Türkiye karşıtı lobilerin içeride sözcülüğünü yapan, felaket haberlerine el ovuşturan bir Genel Başkan bunları söyleyen.”

317203-528x385.jpg

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKANI ALİ BABACAN DALGA GEÇTİ

Öte yandan tartışmaya Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'da katıldı ve sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşım yaparak Prompter kullanmadan soruları cevapladığım bir yayını daha geride bıraktık diyerek katıldığı bir canlı yayından görsel paylaştı:

 

İlgili Haberler