Mansur Yavaş'tan 'Onu da Ankara Belediye Başkanı yapar' diyen Erdoğan'a anında yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışında 'yol' isteyen vatandaşı susturarak, "Onu Ankara Belediye Başkanı yapar" ifadelerini kullandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan yanıt geldi.

Mansur Yavaş'tan 'Onu da Ankara Belediye Başkanı yapar' diyen  Erdoğan'a anında yanıt
Yayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2022 13:56

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hakkında dikkat çeken polemik.

Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sosyal medya hesabından anında yanıt verdi. Ve bir fotoğraf paylaştı. O görsel büyük merak uyandırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışında konuştu.

Konuşmasında Erdoğan’ın “Bu hastane bu noktaya geldi ama şu anda natamam. Peki buranın eksiği ne?” sözlerine, açılış törenini izlemeye gelen bir vatandaş “Yol” cevabını verdi.

Vatandaştan aldığı yol cevabı karşısında Erdoğan, “Bir dur bir dur. Onu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı’na söylersiniz o yapar. Merak etme onu da Ulaştırma Bakanı’mız yapacak” diye konuştu.

Bu sözlere Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesabından cevap verdi.

ABB Başkanı Mansur Yavaş, Etlik Şehir Hastanesi'ne yapılan bir yolun görselini paylaşarak  "Günlerdir planlı sürdürdüğümüz çalışma tamamlanınca her zaman olduğu gibi maliyetini de pankartla hemşehrilerimize duyuracağız" ifadelerini kullandı.

383538-385x663.jpg

Kaynak: Gerçek Gündem