Meral Akşener artık liderliğini ispatladı. Şimdi CHP düşünsün

Meral Akşener artık kilit konumda..

Meral Akşener artık liderliğini ispatladı. Şimdi CHP düşünsün
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2022 21:21

Akşener ne derse o olacak! CHP şokta

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son çağrısının şifreleri merak ediliyor. Erdoğan'ın ''Temenni ederiz ki İYİ Parti masayı terk ederek konumunu gözden geçirir'' açıklaması çok şey ifade ediyor.

HDP'nin desteği olursa kesin kazanırız diyen CHP artık adayını HDP'ye göre değil İyi Parti'ye göre belirlemek zorunda..

İyi Parti'nin gücünü '' AK parti bile'' anlamışken CHP görmezden gelemez!

Aylardır kazanacak aday ısrarı yapıyor Meral Akşener... Ve her videomda da defalarca söyledim. Altılı masada güvendiğim tek lider Meral Akşener diye... Ve bu sözümün de hala arkasındayım. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu çağrısından sonra artık çok şey değişecek.

CHP, Eren Erdem'in Hakan Aygün'ün Kemal Özkiraz'ın aklına uyup Kılıçdaroğlu'nu aday olarak karşımıza çıkaramayacak. Kazanacak aday ısrarı İyi Parti'nin sonuç verecek.

Ya Mansur Yavaş aday yapılacak.

Yada CHP bu başarıyı görmezden gelerek Kılıçdaroğlu'nu aday gösterip Meral Akşener'in restiyle karşı karşıya kalacak. Bu rest ne olur?

Akşener'in de aday olmasıyla süreç tamamlanır.. Sonuç ne olur? Onu artık bilemeyiz. Ama bilinen bir gerçek var ki bunu ne CHP nede masanın diğer partileri göze alamaz.. Bu seçimde Ya Mansur Yavaş aday yapılır bu seçim kazanılır yada el birliğiyle bir seçimi daha iktidara uzlaşamadıkları için teslim etmiş olurlar

SADIK ŞİMŞEK