Meral Akşener'den Mansur Yavaş bombası

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili bir açıklama geldi.

Meral Akşener'den Mansur Yavaş bombası
Yayınlanma Tarihi : 16 Nisan 2022 23:22

Mansur Yavaş adı gündemden düşmüyor. Seçmenin büyük bir bölümü Mansur Yavaş'ın aday olmasını istiyor. Eren Erdem, Merdan Yanardağ, Ekrem İmamoğlu, Muhittin Böcek, Tunç Soyer gibi çok sayıda isim ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olması gerektiğine dikkat çekiyor.

Seçmen ısrarla Mansur Yavaş derken, İyi Parti'nin nasıl bir karar vereceği ise büyük merak konusu olmaya devam ediyor. KRT canlı yayınına konuk olan Meral Akşener adaylık tartışmalarıyla ilgili önemli bir açıklamada bulundu ve şunları söyledi. 

 

"Cumhur İttifakı’nın adayı Sayın Erdoğan ise eğer, bunu Erdoğan’ın ağzından duymadım sadece Bahçeli söylüyor; Erdoğan ve arkadaşları rakibini merak ediyor ise derhal bir seçim kararı alsınlar biz de derhal açıklayalım. Masada hiç Cumhurbaşkanı şu mu olsun bu mu olsun diye hiç konuşmadık.  Bunu da arkadaşlar zaten paylaştılar.

Sayın Yavaş’ın adının anılmasından gurur duyarım çünkü Millet İttifakı'nın belediye başkanı

İyi hizmet yapmasından, popülerliğinden isminin anılmasından onur duyarız. Merak ediyorlarsa hemen seçim kararı alsınlar 13. Cumhurbaşkanı kim olacak öğrensinler. Boy ölçüsü almanın yolu sandıktır. Sandıkta millet alır. Yüreğiniz yetiyorsa getirin sandığı."