MHP lideri Devlet Bahçeli: ’6’lı Masa Bir Hikaye, Sonu Nasıl Bitecek Onu Bilemiyoruz’

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayramın ilk günü partisinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in anıt mezarını ziyaret ettikten sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu. Altılı masada yer alan partileri hedef aldı.

MHP lideri Devlet Bahçeli: ’6’lı Masa Bir Hikaye, Sonu Nasıl Bitecek Onu Bilemiyoruz’
Yayınlanma Tarihi : 02 Mayıs 2022 13:17

Devlet Bahçeli'nin hedefinde Deva partisi, Gelecek Partisi, CHP, İyi Parti, Saadet Partisi ve Demokrat parti vardı... 

ALTILI MASA İÇİN HİKAYE BENZETMESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “6’lı bir masa bir hikaye, sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz. 6’lı masadan öyle bir sonuç alınacağına inanmıyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayramın ilk günü partisinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in anıt mezarını ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı münasebetiyle partisinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret etti. Bahçeli, dua ettikten sonra Türkeş'in mezarına karanfil bırakıp, su döktü.

Bahçeli ziyaretten sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sözlerine Türk milletinin ramazan bayramını kutlayan Bahçeli, "Bildiğiniz gibi bayram sürecinde acılı günlerimizde olmuştur.

Özellikle kesintisiz sürdürülmekte olan terörle mücadelede sınır ötesi yurt içerisinde şehitlerimiz verilmiştir. Ama bunun karşılığında da terörün önemli ölçüde kökü kazılmıştır. Bu süreç devam edecektir. İnşallah 2 bayram arasında Türkiye barışa huzura kardeşliğe kavuşur. Böylelikle terör belasından da kurtulmuş oluruz" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı