MHP'den Erken Seçim Açıklaması! Tek Hedeflerini de ilan ettiler

Erken seçim tartışmalarına MHP'de dahil oldu...

MHP'den Erken Seçim Açıklaması! Tek Hedeflerini de ilan ettiler
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2021 01:32

Muhalefet erken seçim talep ederken MHP ve AKP ise bu talebe karşı çıkıyor. Her gelen yeni ankette iki partinin oylarında erime sürüyor.

Kararsız seçmen sayısı hızla artarken İyi Parti'de ise gözle görülür seviyede yükseliş var. CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderlik ısrarı nedeniyle ise bir yerinde sayma durumu söz konusu.

MHP'den ilk kez Devlet Bahçeli dışında bir isimden erken seçim tartışmalarına ilişkin açıklama geldi.  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım erken seçim tartışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada  Türkiye'nin içinde bulunduğu durum dolayısıyla erken seçim taraftarı olmadıklarını belirtti.

SEÇİMLERDEKİ TEK HEDEFLERİ

Yapılacak Seçimdeki Tek hedeflerinin Cumhur İttifakı'nın tekrar mecliste çoğunluğu sağlayarak AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni dönemde de cumhurbaşkanı olmasını istediklerini belirten Yaşar Yıldırım bu açıklamaları Gaziantep'te yaptı.

MHP'li Yıldırım'ın açıklamaları sosyal medyada da gündem olurken çok sayıda muhalefet temsilcisi bir zamanlar MHP'nin tek hedefi tek başına iktidar olmaktı. Lider Devlet Bahçeli Lider Ülke Türkiye sloganları atıyorlardı. Şimdilerde ise tek hedeflerinin Erdoğan'ı yeniden Cumhurbaşkanı seçtirmek olduğunu ilan ediyorlar şeklinde eleştirilerde bulundular..