MHP'li Yönter gaza bastı! Önce Şahan Şimdi de Barış Atay'a saydırdı

MHP'li İzzet Ulvi Yönter son bir kaç gündür mesajlarıyla gündeme geliyor. Şahan Gökbakar'ı hedef alan Yönter şimdi de Barış Atay için tartışma yaratacak sözler sarf etti.

MHP'li Yönter gaza bastı! Önce Şahan Şimdi de Barış Atay'a saydırdı
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2021 01:26

MHP'li İzzet Ulvi Yönter Şahan Gökbakar'a yönelik sözleri nedeniyle gündeme gelmiş ve Gökbakar kendisine sert sözlerle cevap veren bir video yayımlamıştı.

Şahan Gökbakar MHP'li İzzet Ulvi Yönter'e çok ağır sözlerle cevap verince kavga bir anda alevlendi. Bu kez tartışmaya Barış Atay'da katıldı.

MHP'li İzzet Ulvi Yönter bugüne kadar neredeyse bir çok önemli konuda gündeme gelmeyen bir isim. Ancak bazı basın yayın organlarında Devlet Bahçeli'nin veliahtı olarak adından söz ediliyor.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre: Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili olan Barış Atay, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in yangın noktalarından canlı yayın yaparak yetkililere çağrıda bulunan Şahan Gökbakar’ı hedef almasının ardından kendisine de suçlamalar yöneltmesine ilişkin sosyal medya hesabından sert bir paylaşımda bulundu.

ŞAHAN'A DESTEK VERDİ

Konuyla ilgili olarak Sosyal medya hesabından Gökbakar’ın videosunu paylaşan Atay, ”Şahan Gökbakar ‘Recep İvedik hayali bir karakter, yaşamıyor’ diyerek anlatmaya çalışmış. Fakat, yaşıyor(lar) İzzet Ulvi Yönter’e bakınca daha net anlıyorsunuz. İşte o da kravat takmış, traş olmuş, makam sahibi versiyonu” diyerek tepki gösterdi.
 


AĞIR CEVAP ''HAYSİYET YOKSUNUDUR''


Barış Atay’ın kendisiyle ilgili tweetini alıntılayarak yanıt veren MHP'li Yönter de, “Kim kiminle yürüyor bellidir! Barış Atay, terörizmin mazbata almış halidir! Türkiye’ye hançer sokmak için kuyruğa girmiş haysiyet yoksunudur! Ha dağdaki eşkıya ha senin gibi Meclis’e yuvalanmış müptezeller… Aranızda hiçbir fark yoktur… Sana bakınca görülen sadece ihanettir” diyerek tepki gösterdi.. 

CEVAP ANINDA GELDİ ''GÜNLÜĞÜNE YAZABİLİRSİN''


Yaşanan bu tartışma üzerine Barış Atay da Yönter’in kendisiyle ilgili tweetini alıntılayarak, “Ağlayarak günlüğüne yazabilirsin” diyerek tepki gösterdi.

Barış Atay'ın bu mesajının ardından çok sayıda MHP'linin kendisine tepki gösterdiği görüldü.