Muhalif yazardan dikkat çeken tepki! Altılı Masa'nın artık hükmü kalmadı

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?” açıklamasını değerlendirdiği bugünkü yazısında, “Altılı masanın artık hiçbir hükmü kalmadı iddiasında bulundu.

Muhalif yazardan dikkat çeken tepki! Altılı Masa'nın artık hükmü kalmadı
Yayınlanma Tarihi : 24 Eylül 2022 21:15

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adaylığını ilan etmiş durumda. Bu durum muhalefette de tartışmalara yol açtı. İyi Parti, son noktayı Meral Akşener açıklamasında bulunuyor.

Ulusalpost.com haber muhabirlerinin derlemesine göre ise Korkusuz gazetesi yazarlarından Ahmet Takan, dikkat çeken bir köşe yazısı yazdı. Altılı masanın hükmü artık kalmadı iddiasında bulundu.

Ahmet Takan, şunları yazdı.

“CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘ben hazırım’ çıkışından sonra İzmir’deki konuşmasını bazı medya organlarını ‘Kılıçdaroğlu’ndan partisine mesaj’ diye yansıttı.Yook öyle değil!.. Kemal Kılıçdaroğlu mesajı herkese verdi… “Bay Kemal” Cumhurbaşkanlığı adaylığını kesin olarak ilan etti. Hem de CHP ev sahipliğinde yapılacak altılı masanın ikinci tur ilk toplantısını beklemeden… Bana sorarsanız, altılı masanın artık hiçbir hükmü kalmadı. Bundan sonra eğer toplanırlarsa formaliteden öte geçmez… 'Masa devrildi mi', 'Masayı kim devirdi' veya 'Masayı kim devirir' sorularının tartışılması bile  boşa enerji tüketiminden öteye geçmez!..”

Yazının tamamını okumak için tıklayın.