Muharrem İnce Son İtirafıyla Ortalığı Karıştırdı! Kaybettiğimizi önceden biliyordum

CHP'nin 2018 yılındaki Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Armağan Çağlayan'a konuk oldu çarpıcı itiraflarda bulundu..

Muharrem İnce Son İtirafıyla Ortalığı Karıştırdı! Kaybettiğimizi önceden biliyordum
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2021 22:18

Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla dikkat çeken Armağan Çağlayan bu kez konuk olarak Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yi ağırladı.

yeni bir format oluşturan Armağan Çağlayan konuklarına  iki soru yöneltiyor ve konuk beğendiği soruya cevap veriyor.

Muharrem İnce ise bu formatın ilk konuklarından biriydi. Armağan Çağlayan'ın yeni formatının ilk konuğu olan eski CHP'li şimdinin Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce siyaset kulislerini alt üst edecek bir açıklama yaptı.

Anketlerle ilgili konuşan İnce 2018 yılındaki seçimleri önceden kaybedeceğini bildiğini itiraf etti. CHP'nin adayı duyurmada çok geçte kaldığını açıklayan Muharrem İnce olan biteni tüm açıklığıyla anlattı.

Armağan Çağlayan'a konuşan İnce'nin açıklamalarını CHP'ye yakınlığıyla bilinen Gerçek Gündem'de haberleştirdi.

İnce süreçle ilgili "Çok güzel bir kampanya götürdük, seçime hazırlanmayı iyi götürdüm fakat yenilgiyi iyi yönetemedim." ifadelerini kullandı.
 
"CHP GEÇ KALDI"
"4 Mayıs 2018 günü adaylığım açıklandı" diyen İnce, CHP'nin bu süreçte geç kaldığını dile getirdi. İnce devamında, "Zaman içinde gördük ki müthiş bir kampanya götürdük. Bir anketçi, bütün sonuçları öngördü. Kaybediyorsun ilk turda dedi. Çok iyi götürdün ama zaman yetmiyor dedi, oy oranıma kadar söyledi. Söylediklerinin tümü tuttu. Çok güzel bir kampanya götürdük, seçime hazırlanmayı iyi götürdüm fakat yenilgiyi iyi yönetemedim." diye konuştu.

İnce ardından şunları söyledi:

"Medyanın yüzde 90'ı iktidarın, yüzde 10'u muhalefetin elinde. Muhalefete laf söyleyince yüz 90'da haber oluyorsunuz, yüzde 10'da olamıyorsunuz. Ben bir basın toplantısı düzenliyorum, kim gelirse ona konuşuyorum. Cımbızlıyorlar orada, iktidara 100 kelime laf ediyorsunuz muhalefete de 2 kelime laf ediyorsunuz manşetten veriyorlar.

Türkiye'de ambargo uygulanan siyasetçilerden birisi benim. Hem iktidar medyası ambargo uyguluyor hem muhalefet medyası... A Haber niye seni veriyor diye soracaklarına Halk TV seni neden vermiyor diye sormalılar."

Kaynak: Gerçek Gündem - Armağan Çağlayan - YOUTUBE KANALI