Muharrem İnce'den Halk TV hakkında çarpıcı iddialar

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, parti olarak sadece eleştirmediklerini çözüm önerilerinde bulunduklarını da belirterek Trabzon'da yaptığı açıklamalarda Halk TV hakkında da çarpıcı iddialarda bulundu.

Muharrem İnce'den Halk TV hakkında çarpıcı iddialar
Yayınlanma Tarihi : 28 Mart 2022 14:25

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin Trabzon ziyaretinde yaptığı açıklamalar gündeme oturdu. Muharrem İnce ayrıca Halk TV hakkında da bomba iddialarda bulundu. 

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, parti olarak sadece eleştirmediklerini çözüm önerilerinde bulunduklarını da söyledi.

Zorlu Grand Otel'de basın mensupları ile bu sabah kahvaltısında bir araya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, daha önce birçok ile gittiğini hatırlattı. İnce, "Herkesin suratı asık. Trabzon'da da surat asık yine geçim sıkıntısından dolayı ama Trabzonspor'dan dolayı biraz moraller düzgün valla kıymetini bilin sizden başka yüzü gülen kimse yok. Trabzon'da da içi kan ağlasa da Trabzonspor'dan dolayı yüzleri gülüyor herhalde" dedi.

"Biz ne cumhur ne millet tek yol memleket diyoruz" diyen İnce "Biz çözüm öneriyoruz sadece eleştirmiyoruz. Çözüm de öneriyoruz. Türkiye'de medyanın önemli bir kısmı iktidarın tekelinde az bir kesimi de muhalefetin tekelinde.

Hangisi daha tehlikeli. Vallahi muhalefetin tekelindekiler daha tehlikeli. Herkese sesleniyorum. Levent Gültekin, patronundan izin al. Partinin hesaplarını alıp Halk TV'ye geleyim gel hesapları orada tartışalım. Çok açık gösteririm hepinize. Muhasebeden anlayan herkesi Memleket Partisi Genel Merkezine davete diyorum. Hesapları açacağım gelip inceleyin. Var mı böyle yürekli ikinci bir parti. Buyrun gelin açıyorum, hesaplar burada. Sen kanalın hesaplarını açabilir misin peki. Mesela Digitürk parasını kim veriyor göstersene. Ayda 400 bin lirayı kim ödüyor?" diye sordu.

Kaynak:Haber Kaynağı