Nagehan Alçı'dan CHP'ye geçeceği iddialarına yanıt! Kararını duyurdu

Habertürk yazarı Nagehan Alçı'nın CHP'ye geçeceği öne sürülmüştü. Nagehan Alçı CHP saflarına geçip geçmeyeceğiyle ilgili dikkat çeken bir yazı yazdı

Nagehan Alçı'dan CHP'ye geçeceği iddialarına yanıt! Kararını duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 14 Mayıs 2022 16:46

AKP'nin en büyük destekçilerinden biri olan Nagehan Alçı, Ekrem İmamoğlu gezisiyle gündemden düşmüyor. Habertürk'teki köşesinde Nagehan Alçı, CHP saflarına geçeceği iddialarına yanıt verdi.

Nagehan Alçı tarafından yazılan yazı gündem olacak türdendi.

Nagehan Alçı, Habertürk gazetesinde bugün kaleme aldığı yazısı  nda 'Türk siyasal hayatında Canan Kaftancıoğlu olayı' başlıklı yazısında 'CHP medyası denilen gazeteler ve televizyonların büyük oranda muhalif kesimi oyalama vazifesini üstlendiğini' belirterek, "Ben bu "muhalif" görünümlü rejim propagandistlerini deşifre ettikçe onlar ısrarla beni hedef alıyorlar. Her gün, her gün saldırı" dedi.

“Endişe etmeyin, benim CHP'li olduğum, CHP'yi destekleyeceğim falan yok. "Sizin mahalle"ye transfer olmaya hiç niyetli değilim. Benim mahallem tüm Türkiye ve dünya. Ama yeri geldiğinde gazetecilik sorumluluğu gereği ‘Bu cadde çıkmaz sokak’ diye haykırmasını, karşı çıkmasını bilmek gerekir.

BÜYÜK TEPKİ YAĞMIŞTI

Nagehan Alçı'nın Ekrem İmamoğlu ile gezisine büyük tepki yağmıştı. En sert tepkiyi Fazıl Say, Atilla Taş, Şahan Gökbakar, Ece Üner ve Gökhan Özoğuz gibi isimler göstermişti.

İmamoğlu sonrasında yaptığı açıklamayla gerilimi daha da tırmandırmış ve özür dilemek zorunda kalmıştı.