Nevşin Mengü'yü Yıkan Haber! Büyük Yas

Nevşin Mengü hayatının en acı gününü yaşıyor. Babası CHP'li siyasetçi Şahin Mengü vefat etti.

Nevşin Mengü'yü Yıkan Haber! Büyük Yas
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2021 21:52

Son dönemde youtube üzerinden yaptığı yayınlarla dikkat çeken Nevşin Mengü hayatının en acı gününü yaşıyor.

Babası Şahin Mengü vefat etti.

Aldığı acı haber sonrası yıkılan Mengü ve ailesine CHP camiasından baş sağlığı mesajları geliyor. Şahin Mengü zira Deniz Baykal döneminde CHP'nin en etkili isimlerinden biriydi.

Gelen son bilgilere göre Bir dönem Türkiye Barolar Birliği Genel Sekreterliği de yapan CHP eski milletvekili Şahin Mengü, vefat etti. 

son-dakika-sahin-mengu-hayatini-kaybetti-nevsin-mengunun-babasi-sahin-mengu-kimdir-1632132297.jpg

Konuyla ilgili olarak Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk'ün haberine göre; CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “23. Dönem Manisa Milletvekilimiz, çok değerli hukukçu, siyasetçi Şahin Mengü’yü kaybettiğimizi büyük bir üzüntüyle öğrendim. Değerli büyüğümüz Şahin Mengü’ye Allah’tan rahmet, ailesine, tüm sevenlerine ve Cumhuriyet Halk Partisi ailesine başsağlığı diliyorum” mesajıyla vefat haberini duyurdu.

Şahin Mengü 4 Nisan 1948 doğumluydu. Son dönemde CHP'ye de sert eleştirileriyle bilinen Şahin Mengü aynı zamanda Zafer Partisi kurucularından olan Burak Mengü ve Gazeteci Nevşin Mengü'nün babasıydı.

Ulusal Post olarak okurlarımız arasında da yer alan Şahin Mengü'ye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz..