Savcı Sayan Ekrem İmamoğlu'nu Otobüs göndermeli hedef aldı

AKP'li Ağrı Belediyesi, ulaşımda toplu taşımayı rahatlatmak adına 10 adet 12 metrelik otobüsü daha araç filosuna kattı ve sonrasında belediye başkanı Savcı Sayan dikkat çeken bir açıklama yaptı

Savcı Sayan Ekrem İmamoğlu'nu Otobüs göndermeli hedef aldı
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 01:14

Belediye bahçesine işlemleri yapılmak üzere getirilen araçlarda incelemelerde bulunan AKP'li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, İstanbul'un Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'yu görüntülü arayarak yeni belediye otobüslerini ona gösterdi.

EKREM İMAMOĞLU'NA İNCE MESAJ

Açıklamasında İstanbul'daki toplu taşıma sistemi için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na otobüs göndermek istediğini de söyleyen Başkan Sayan, "İstanbul'da ulaşım ittirmeli olarak devam ediyor.

Biz de yeni otobüslerimizi teslim aldık. İstanbul'da bulunan vatandaşlarımıza bir nebze de olsa yardım etmek istiyoruz Tevfik başkanım. İstanbul gibi bir yere yakışmıyor, bizim adımıza bir talepte bulunun Ekrem İmamoğlu'na, temsili de olsa bir yardımımız olsun" açıklamasında bulundu.

Savcı Sayan'ın bu eleştirisine sosyal medyada CHP'liler tarafından yoğun tepki gelirken AKP'liler ise tüm sayfalarında paylaştı

İHA