Sözcü yazarından flaş iddia! Kılıçdaroğlu Altılı Masa'yı Dağıtmayı Göze Aldı

Sözcü yazarı Aytunç Erkin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun masayı dağıtmayı göze aldığını belirterek aday olmaya kararlı olduğunu iddia etti.

Sözcü yazarından flaş iddia! Kılıçdaroğlu Altılı Masa'yı Dağıtmayı Göze Aldı
Yayınlanma Tarihi : 26 Eylül 2022 15:06

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kendi tabanındaki itirazlar ve İyi Parti'nin çekincelerine rağmen adaylıkta ısrar ediyor. Bu durum altılı masada rahatsızlık yaratıyor. 

TV100 ekranlarında da bu konu masaya yatırıldı. 

Ulusalpost.com haber muhabirlerinin edindiği bilgiye göre tv100.com yazarı Latif Şimşek, Sözcü Gazetesi yazarı Aytunç Erkin, gazeteci-yazar Mustafa Ertekin Pınar Işık Ardor ile Gündeme Dair programında Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı masaya yatırıldı.

Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin, canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ilginç iddialarda bulundu.

Erkin, ”‘Sayın Davutoğlu, yılbaşına kadar isim zikredilmeyecek’ dedi. Ben geç kalınmış olduğunu düşünenlerdenim. Bu açıklamaların hepsi şu; Kemal Kılıçdaroğlu ‘Oyun kurucu benim, adayım, o zaman masayı dağıtırız’ dedi bence. Onu göze almış durumda Kemal Kılıçdaroğlu. Bakın bu kadar iddialıyım. Masayı dağıtmayı göze almış Kılıçdaroğlu. 2018’den bu yana partisinden çok ittifakı güçlendiren ve herkesin önünü açan bu arada da toplumla buluşmaya çalışmayan isim” dedi.

“Ben aday olmak istiyorum masa beni isterse adayım deyip 4-5 bunu söylemesine rağmen ses gelmedikten sonra arkasından da kapalı kapılar ardında birtakım toplantılar yapılıyorsa bundan da haberdar oluyor"