Temel Karamollaoğlu seçimin kaybedilmesi halinde yapacağı şeyi açıkladı

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, "Zor Ama Yine de Sor" programında Armağan Çağlayan'ın sorularına yanıt verdi. Dikkat çeken açıklamalar yaptı

Temel Karamollaoğlu seçimin kaybedilmesi halinde yapacağı şeyi açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 24 Eylül 2022 21:40

CHP liderinin adaylık sinyali vermesi İyi Parti'de rahatsızlığa yol açarken Saadet Partisi'nden ise dikkat çeken bir açıklama geldi. İyi Parti kazanacak aday vurgusu yapmaya devam ediyor.

Saadet Partisi lideri ise Armağan Çağlayan'ın youtube kanalında sorularına yanıt verdi.

Ulusalpost.com haber muhabirlerinin edindiği bilgiye göre Saadet Partisi lideri seçimin kaybedilmesi durumunda yapacakları şeyi açıkladı. O sözler Armağan Çağlayan'ı da çok şaşırttı.

Armağan Çağlayan'ın "Kaybedersek ne yapacağız konusu hiç konuşuluyor mu?" sorusu üzerine Karamollaoğlu, "Hiç konuşulmuyor. Enterasan herkes 'Kesin kazanacağımız' görüşünde. Biz kazanırız, kazanacağız." dedi.

Bunun üzerine Çağlayan'ın "Şaşırdım ama hiç kaybetme ihtimalinin üzerinde konuşulmamasın" demesi üzerine Karamollaoğlu, şu yanıtı verdi:

"Kaybedersek şimdi bunu ne konuşacağız. Kaybettik, ne yapacağız. Oturup ağlayacağız. Bunun üzerinde bundan dolayı durulmuyor. Hiçbir zaman bu konu bizim gündemimize gelmedi."