Uğur Dündar Bir Mesaj Yayınladı Sedat Peker Anında Cevap Verdi

Sedat Peker'den Uğur Dündar'ın mesajına yanıt geldi..

Uğur Dündar Bir Mesaj Yayınladı Sedat Peker Anında Cevap Verdi
Yayınlanma Tarihi : 26 Eylül 2021 01:38

Sedat Peker video yayınlayamıyor olsa da ses getiren paylaşımlar yapmaya devam ediyor! Türkiye'nin iadesini talep ettiği Peker şimdilik Birleşik Arap Emirliklerinde bulunuyor

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında arama kararı bulunan Sedat Peker, usta Gazeteci Uğur Dündar'ın kendisi ile ilgili yaptığı paylaşımın ardından dikkat çeken açıklama yaptı.

Gazeteci Uğur Dündar, Sedat Peker hakkında "Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki artık halk, onu bir suç örgütü lideri olarak değil, temiz toplum savaşçısı olarak görüyor" şeklinde övgü dolu bir mesaj paylaşmıştı. 
 
Bu sözlerin ardından Sedat Peker de Uğur Dündar'ın paylaşımına şu mesajıyla çarpıcı bir yanıt verdi:

"1-Kıymetli büyüğüm Uğur Ağabey, bu güzel sözleri sizden duymak bana şeref. Ancak ben insanın olduğu her yerin kirli olacağına inanırım (bu yaşıma kadar gördüklerimden dolayı). Ben bir söz verdim, gerçek mafyaların kim olduğunu tüm dünyaya göstereceğimb.

2-Beni küçültmek istediler. Onları öyle bir küçülteceğim ki hepsini kibrit kutusunun içine sokacağım. Unutmadan, şahsımla ilgili sözleriniz için sizi eleştirenler sadece sahte hesaplar ve troller. "

Uğur Dündar'ın Sedat Peker'le ilgili bu sözleri CHP'ye yakın Gerçek Gündem'de de haber olarak yer aldı..