Ümit Özdağ'dan Ekrem İmamoğlu hakkında flaş iddialar!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ yaptığı açıklamada Ekrem İmamoğlu'nun tehlikeli bir siyasetçi olduğunu öne sürdü. Cüneyt Özdemir sordu Ümit Özdağ cevapladı

Ümit Özdağ'dan Ekrem İmamoğlu hakkında flaş iddialar!
Yayınlanma Tarihi : 16 Nisan 2022 17:32

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı adayı olması gerektiğini belirterek bu yönde bir açıklama yapmıştı. O günden sonra gündemden düşmeyen Ümit Özdağ, gazeteci Cüneyt Özdemir'in program konuğu oldu.

Ekrem İmamoğlu hakkında çarpıcı iddialarda bulunan Ümit Özdağ yaptığı açıklamalarla Ekrem İmamoğlu'nu baya kızdıracağa benziyor.

Yenişafak gazetesinin haberine göre; Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cüneyt Özdemir'in youtube kanalına konuk olarak önemli açıklamalarda bulundu.

Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında, Gazeteci Kenan Taş'ın 'Ekrem İmamoğlu, cumhurbaşkanlığına aday gösterilirse destekler misiniz?' sorusunu yanıtladı.

EKREM İMAMOĞLU'NA GÜVENMİYORUZ


Özdağ, Ekrem İmamoğlu'na güvenmediğini belirterek, 'Ekrem İmamoğlu'nu tehlikeli bir siyasetçi olarak görüyoruz. Diyarbakır'da ayrı, Edirne'de ayrı konuşuyor. Bu, Türk halkına yalan söylemektir.

İMAMOĞLU'NA ÇOK ZOR SORULAR


Son günlerde Atatürk'le sohbet etmek istediğini belirtti. Acaba o sohbete Türk milletini soykırımla suçlayan Cem Özdemir'i de götürmek ister miydi? Ya da kendisini hapishaneden destekleyen Selahattin Demirtaş'ı da? Sanırım Atatürk böyle bir sohbeti kabul etmezdi.' diye konuştu.

DEMİRTAŞ DESTEK VERDİ

Öte yandan HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş yaptığı açıklamada Ekrem İmamoğlu'nun adaylığına destek verirken Mansur Yavaş'ın ise adaylığına karşı çıkmıştı.